Liszt Ferenc Zeneiskola AMI és Tehetségpont
9022 Győr, Liszt Ferenc u 6.  Tel.: 0036 96 519-362
Aktuális Tanszakok Versenyek Hangversenyek Órarend Együttesek Események

Iskolánk Tehetségpont Comenius Szabályzatok Sajtó Fotók Linkek
 
Versenyek a  2011  -  2010  -  2009  -  2008   tanévben

2008.  Ez már régi történet...

 
2008. október 1. szerda 9 órától XI. Országos Lubik Imre Trombitaverseny

Honlapunkról letölthető a XI. Országos Lubik Imre Trombitaverseny hivatalos nevezési lapja. A területi válogatót 2008. október 1 – én 9.00 órai kezdettel rendezzük intézményünkben, Liszt Ferenc Zeneiskola AMI, Győr, Liszt Ferenc utca 6. További érdeklődés: Modok Andrea igazgatóhelyettesnél, 96 / 519 – 362 és 06 – 20 / 363 – 3974 telefonszámon vagy modokandi@lisztzeneiskola.hu  emailen.

Nevezési lap letöltés itt >>>

 

XI. Országos Lubik Imre Trombitaverseny döntősei

A döntőbe jutás alsó ponthatára 52 pont, maximum 60pont

(a döntősök sorrendje nem tükrözi a növendékeknek a válogatón elért pontszámát)

 

versenyző neve   

korcsoport

iskola neve

iskola címe

felkészítő tanár

 

 

 

 

 

 

1.

Urbán Dávid

I

Bihari János Zeneiskola AMI

2740 Abony, Kálvin u. 1.

DR. Gajdos István József

2.

Regyep Mátyás

I

Bartók Béla Zeneiskola AMI

2600 Vác, Konstantin tér 8.

Kápolnai Jenő

3.

Szőnyi Levente Donát

I

Harmónia Zeneiskola AMI

2225 Üllő Pesti út 53.

Láng Zsolt

4.

Kőházi Attila

I.

Városi Alapfokú Művészetoktatási Int.

6200 Kiskőrös, Tarnowi tér 1.

Gmoser István

5.

Vagyon József István

I.

Egressy Béni AMI

6120 Kiskunmajsa, Hősök tere 5.

Bozóki János

6.

Kalo Vencel Konrád

I.

MÁAMIPSZ Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Mezőkövesd 3400 Mátyás király út 130.

Panyi Zoltán

7.

Kutyifa Gergő

I.

Városi Alapfokú Művészetoktatási Intézet

6200 Kiskőrös, Tarnowi tér 1.

Gmoser István

8.

Tomka János

I.

Püspökladányi Többcélú Nevelési Oktatási és Pedgógiai Szakszolgálati Intézmény Csenki Imre Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Püspökladány Petőfi Sándor u. 40.

Smidróczki Zsolt

9.

Susovich Szilárd Farkas

I.

III. ker. Aelia Sabina AMI

1033 Budapest, Harrer P. u. 7.

Komlóssyné Losonczi Gabriella

10.

Holl László Bálint

I.

XI. ker. Weiner Leó Zeneiskola és Zeneművészeti Szakközépiskola

1112 Budapest, Neszmélyi út 30.

Kis András

11.

Taskovics Gellért

I.

Kiskunhalasi Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

6400 Kiskunhalas, Köztársaság u.17.

Gáspár Csaba

12.

Árkossy Máté

I.

III. ker. Aelia Sabina AMI

1033 Budapest, Harrer P. u. 7.

Komlóssyné Losonczi Gabriella

13.

Török Dániel

I.

Móra Ferenc Ált. Isk. és AMI

Kerekegyháza, Szent István tér 6.

Török József

14.

Taskovics Teodor

I.

Kiskunhalasi Alapfokú Művészetoktatási Int.

6400 Kiskunhalas, Köztársaság u.17.

Gáspár Csaba

15.

Faragó Bálint

I.

Király-König Péter Zeneiskola

6722 Szeged, Tábor u. 3.

Blumenschein Gábor

16.

Erdei Péter

I.

Békési Kistérségi Iskola

5630 Békés, Jantyik M. u. 21-25.

Erdei István

17.

Huffman Olivér

I.

XIII. kerületi Zeneiskola AMI

1136 Budapest, Hollán E. u. 21/b.

Kiss Zoltán

18.

Sági Tamás

I.

XI. ker. Weiner Leó Zeneiskola és Zeneművészeti Szakközépiskola

1112 Budapest, Neszmélyi út 30.

Sztán István

19.

Vörös Patricia

I.

Pálóczi H. Á. Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 2/A.

Vörös István

20.

KovácsGergő

I.

Móra F. Ált. Isk., Ó., AMI és Könytár

8749 Zalakaros, Liget u. 28

Tatár Csaba

21.

Brandt Bálint

I.

Kodolányi J. ÁMK Zeneiskolája Alapfokú Műv. Intézménye

7720 Pécsvárad, Rákóczi u. 7.

Wagner József

22.

Brumbauer Bence

I.

Pászty Miklós AMI

Mór, Szabadság tér 7.

Koller Krisztián

23.

Diósi Marcell

I.

Rózsavölgyi Márk AMI

Balassagyarmat, Óváros tér 11.

Tóth Miklós

24.

Dajka Martin

II.

Fekete László Zeneiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Tiszafüred 5350 Piac tér 4.

Török Zsolt

25.

Samodai Bence

II.

Fekete László Zeneiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Tiszafüred 5350 Piac tér 4.

Török Zsolt

26.

Fábián Attila

II.

Gárdonyi G. Ált. Isk. és Zeneiskola

8460 Devecser Várkert 1.

Ormándlaky Péter

27.

Fülöp Csaba

II.

Városi Alapfokú Művészetoktatási Intézet

6200 Kiskőrös, Tarnowi tér 1.

Gmoser István

28.

Gyura Domicián

II.

Farkas Ferenc Zeneiskola

3300 Eger, Dobó tér 13.

Panyi Tibor

29.

Nagy Zsolt

II.

XXI. ker. Egressy Béni AMI

 

Kolossa András

30.

Bach Sebestyén Richárd

II.

Liszt Ferenc AMI

6500 Baja, Dózsa Gy. Út 18.

Huzsvay György

31.

Szanyi Máté

II.

Fekete László Zeneiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Tiszafüred 5350 Piac tér 4.

Török Zsolt

32.

Őri Ádám

II.

Járdányi Pál Zeneiskola AMI

Tapolca Deák F.u. 16.

Péni Béla

33.

Vámos Gábor

II.

Mosonyi Mihály Zeneiskola AMI

9200 Mosonmagyaróvár Erkel F. u. 12.

Szilli Ákos

34.

Szabó Dániel

II.

III. ker. Aelia Sabina AMI

1033 Budapest, Harrer P. u. 7.

Komlóssyné Losonczi Gabriella

35.

Karapancsev Kristóf Konsztantin

II.

Városi Általános Iskola és AMI Mezőtúr Bárdos Lajos Alapfokú Művészetoktatási Tagintézménye

Mezőtúr 5400 Bajcsy-Zsilinszky út 39/a

Kovács Róbert

36.

Rikker Dániel

II.

III. ker. Aelia Sabina AMI

1033 Budapest, Harrer P. u. 7.

Komlóssyné Losonczi Gabriella

37.

Zsélyi Bulcsú

II.

Váczi Gyula AMI

3100 Salgótarján József A. u. 2/a

Szabó István

38.

Varga Viktor

II.

Kodolányi J. ÁMK Zeneiskolája Alapfokú Műv. Intézménye

7720 Pécsvárad, Rákóczi u. 7.

Wagner József

39.

Kovács Kornél

II.

Liszt F. Zeneiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

7400 Kaposvár, Kossuth L u. 21.

Szász Csaba

40.

Pikó Zsolt

II.

Festetics György Zeneiskola AMI

8360 Keszthely, Deák F. u. 3.

Kiss Tamás

41.

Hock Norbert

II.

Kodolányi J. ÁMK Zeneiskolája Alapfokú Műv. Intézménye

7720 Pécsvárad, Rákóczi u. 7.

Wagner József

42.

Havalda Balázs

II.

Ádám Jenő Zeneiskola AMI

2310 Szigetszentmiklós Váci M-. U. 4.

Zsirmon Zsolt

 

 

 

 

 

 

43.

Boldizsár Dániel

III.

Gárdonyi G. Ált. Isk. és Zeneiskola

8460 Devecser Várkert 1.

Ormándlaky Péter

44.

Gergely Ádám

III.

Váczi Gyula AMI

3100 Salgótarján József A. u. 2/a

Szabó István

45.

Csány Imre

III.

III. ker. Aelia Sabina AMI

1033 Budapest, Harrer P. u. 7.

Komlóssyné Losonczi Gabriella

46.

Gazdag Dániel

III.

Koncz János Zene-és Művészeti Iskola

Sárvár Várkerület 31.

Szélesi Attila

47.

Péter Apor

III.

X. Kőbányai Zeneiskola AMI

1105 Budapest, Szt. László tér 34.

Bakó Rolland

48.

Rontó Róbert

III.

X. Kőbányai Zeneiskola AMI

1105 Budapest, Szt. László tér 34.

Bakó Rolland

49.

Lopusni Norbert

III.

Tajovsky Általános Művelődési Központ

5940 Tótkomlós, Fő u. 8.

Forró Gyula

50.

Iváncsó Vilmos

III.

Szarvasi ÁMK Chován Kálmán Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Szarvas 5540 Kossuth tér 3.

Soós Tibor

51.

Bencze Kinga

III.

Kisfaludy K. ÁMK Tét

9100 Tét Debrecen u.3.

Steszli Tibor

52.

Balázs André

III.

Király-König Péter Zeneiskola

6722 Szeged, Tábor u. 3.

Frontó Pál

53.

Szabó Gergely

III.

XXII. Nádasdy Kálmán Általános Iskola AMI

1222 Budapest, Nagytétényi út 31-33.

Szabó János

54.

Somosi Ambrus

III.

Bartók Béla Zeneiskola AMI

8500 Pápa Korona u.27.

Hetyei József

55.

Gerő Simon

III.

Ádám Jenő Zeneiskola AMI

2310 Szigetszentmiklós Váci M-. U. 4.

Zsirmon Zsolt

56.

Balázs Kristóf

III.

Fekete László Zeneiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Tiszafüred 5350 Piac tér 4.

Török Zsolt

57.

Marton Márk

III.

Belvárosi Ált. Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

7200 Dombóvár, Hunyadi tér 23.

Kiszler András

58.

Mausz Erzsébet

III.

Schneider L. Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

7700 Mohács, Vörösmarty u. 3.

Dobos József

59.

Sebestyén Patrik

III.

Pálóczi H. Á. Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 2/A.

Vörös István

60.

Veszelovszki Gábor

III.

Kodolányi J. ÁMK Zeneiskolája Alapfokú Műv. Intézménye

7720 Pécsvárad, Rákóczi u. 7.

Wagner József

 

 

 

 

 

 

61.

Farkas Péter

IV.

MÁAMIPSZ Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Mezőkövesd 3400 Mátyás király út 130.

Panyi Zoltán

62.

Maka Attila

IV.

XIII. kerületi Zeneiskola AMI

1136 Budapest, Hollán E. u. 21/b.

Szabó Csaba

63.

Bánfi Csaba

IV.

XI. ker. Weiner Leó Zeneiskola AMI

1112 Budapest, Neszmélyi út 30.

Kis András

64.

Kett Péter

IV.

Schneider L. Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

7700 Mohács, Vörösmarty u. 3.

Dobos József

 

 

 

 

 

 

65.

Beeri Dániel

V.

Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskola AMI és Kollégium

Debrecen 4024 Vár u. 3.

Juhász Gyula

66.

Kerekes István

V.

XVIII. ker. Dohnányi Ernő Zeneiskola AMI

1183 Budapest, Gyöngyvirág u. 7-9.

Félegyházi Bence

 

 

XI. Országos Lubik Imre Trombitaverseny Területi válogatójának eredménye

felkészítő tanár választott versenyanyag és ideje kötelező versenyanyag és ideje (III-IV. korcsoportnak) összes pontszám rendező intézmény neve város
Láng Péter Barnes : Az ifjú virtuóz          3 perc   51 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
Szilli Ákos Tornyos György : Scherzo    2 perc   48 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
Ormándlaky Péter Tornyos György : Scherzo   4 perc   45 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
           
Ormándlaky Péter Barness : Az ifjú mester  4 perc   48 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
Ormándlaky Péter Debussy: A kis néger  4 perc   59 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
Ormándlaky Péter Gedike: Tánc    3 perc   47 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
Haraszti Pál Händel: Arie   5 perc 30   50 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
Péni Béla Kurpinski: Kavatina  5 perc   56 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
Szilli Ákos I.Ed.Barat: Orientale  4 perc   55 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
Szélesi Attila Balogh S.:Két könnyű tétel  3 perc 30   50 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
           
Hetyei József Gedicke : Koncertetüd   3 perc Cimarosa: F - dúr Concerto I.II. tétel  6 perc 50 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
Steszli Tibor A.Street: Rondino  2 perc G.Ph.Telemann: F - dúr szonáta II.I tétel  3 perc 55 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
Ormándlaky Péter Scoelokov: d-moll conzert   6 perc D.Cimarosa : F - dúr Concerto I.II.tétel  6 perc 60 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
Steszli Tibor A.Street: Rondino   2 perc G.Ph.Telemann: F - dúr szonáta II.I tétel  3 perc  47 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
Szélesi Attila A.Street: Rondino G.Ph.Telemann: F - dúr szonáta II.I tétel  3 perc 30 57 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
Szilli Ákos Böhme : Orosz tánc   5 perc G.Ph.Telemann: F - dúr szonáta II.I tétel   3 perc 30 30 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
Steszli Tamás A.Street: Rondino    2 perc G.Ph.Telemann: F - dúr szonáta II.I tétel  3 perc  40 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
Vörös János Robert Clérisse: Theme Varie   4 perc Telemann: F - dúr szonáta   4 perc 44 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
Hetyei József Kara Karajev: Keringő   4 perc Cimarosa: F - dúr Concerto I.II. tétel  6 perc 53 Liszt Ferenc Zeneiskola AMI Győr
 
 
www.lisztzeneiskola.hu

Copyright © 2008 [Liszt Ferenc Zeneiskola AMI] Minden jog fenntartva - Módosítva:2012. október 08.

www.rifeng-hoszivattyu.hu