Liszt Ferenc Zeneiskola AMI és Tehetségpont
9022 Győr, Liszt Ferenc u 6.  Tel.: 0036 96 519-362  Email: iskola@lisztzeneiskola.hu
Aktuális Tanszakok Versenyek Hangversenyek Órarend Együttesek Események
                Vonós
                Fúvós
                Ütős
                Kórus
Iskolánk Tehetségpont Comenius Szabályzatok Sajtó Fotók Linkek

Együtteseink:
Vonós Fúvós Ütős Kórus

A Liszt Ferenc Zeneiskola mindig kiemelt figyelmet fordított az együttesek szakmai munkájára.

Ennek megfelelően a kitűnően képzett zenekari és kórusvezetők minden évben nagyszerű munkát végezve válogatták ki a legszorgalmasabb, legtehetségesebb tanulóból álló együttes tagokat. Számukra kialakított szakmai munka, az egyre több fellépés biztosítása emelte az iskolánk elismertségét olyan fokra, hogy igazából nincs Győrben kiemelt zenei esemény, ahol ne találkozhatnánk diákjainkkal. Természetesen a "zajos" siker sehol nem marad el.

www.lisztzeneiskola.hu

Copyright © 2008 [Liszt Ferenc Zeneiskola AMI] Minden jog fenntartva - Módosítva:2013. január 18.

www.rifeng-hoszivattyu.hu