Liszt Ferenc Zeneiskola AMI és Tehetségpont
 
 
 
9022 Győr, Liszt Ferenc u 6.  Tel.: 0036 96 519-362
Aktuális Tanszakok Versenyek Hangversenyek Órarend Együttesek Események

Liszt Ferenc Zeneiskola AMI és Tehetségpont

Iskolánk Tehetségpont Comenius Szabályzatok Sajtó Fotók Linkek
 

Új hangszeres növendékek elosztása 2012/2013-es tanévre

     

ZONGORA

Berki Ibolya ( 5-ös terem) 

Takács Gergely ( Matisz Zs.-tól )

Takács Barbara Csenge ( Matisz Zs.-tól )

 

Gacs Klára (12-es terem)

 

Erdélyi Judit  (18-as terem) 

Magassy Bianka

Mithay Benedek

Nádasi Léna Júlia

Kiss Judit

Hitter Eszter

     

Gunther Sára

Seitz Erik

Rátz Júlia

Fazekas Ádám Gergely

Józsa Viktória

Erős Réka Julianna

 

Laczi Emőke ( 14-es terem ), Apor 

Lukács Dóra

Prácser Ádám Bence

 

Domsi Géza ( 14-es terem ) 

Sándor Emese

     

Pál Tibor (1-es terem) 

Tüske Zsuzsanna

Fliszár Sára Virág

Jeney Júlia

 

Zsidó Regina (2 – es terem)

Erdélyi Katinka

Szijjártó Gyula Zsombor

     

Lenzsér Éva (2–es terem, Kölcsey, Gárdonyi ) 

Ferenczi Kata

Karácsony anna Mafdolna

Kun Titanilla

Szabó Gabriella

Verestáy Brigitta

Czikollai Bálint

Gaál Márk

Havlin Dóra

Hornyán Kamilla

Kalocsa Ádám

Paál Dorka

Pintér Kamilla

Szémann Kincső

Lelkes Gréta

Rendessy Laura Karina

Schlakker Ákos

 

Horváth László  (5-ös terem)

 

Tomasek Mária  (10-es terem, Kölcsey) 

Tuller – Nagy István

Kovács Fanni

 

GITÁR Nagy Ferenc ( 1/B terem )

Pintér Gáspár

Bartalos Róbert

Kelemen Viktória

 

Péntek Ágnes (10-es terem) 

Varga Rebeka

Virág Sarolta Klára

 

Tarr László  (5-ös terem)

Kmetti Luca

Ternyák Gábor Berti

Bertha Benjamin

Horváth Jázmin

Niksz Nadin

Nagy Patrícia

Bartal Mátyás

Major Borbála

Major Sára

Mihucz Kristóf

Pertl Liza Dalma

Sárközi Márton

Szamoránsky Gábor

Tóth Benedek

Tóth Eszter Júlia

Ungvárszky Martin Alex

Varga Benedek

Papp Medárd

Szombathelyi Levente

 

Kovács Andrea (16-os terem) 

Szeitner Vivien

Veres Zsombor

 

Vagyon Istvánné ( 13 – as terem )   

Varjas Lura

Ruttmayer Bettina

Morva Rebeka Adél

Harcsás Eszter

Horváth Rebeka

Czvitkovics Réka

Suga Dorina

 

Németh Csaba ( 8 –as terem ) 

Mikó Réka

Keresztes – Nagy Fanni

Nagy Orsolya Anna

Lehner Kata Ágnes

 

 

HARMONIKA Biky Ottó ( 3 – as terem )

Koós Armand

Ladocsi Jonatán

Bankó Dávid

Bulyáki Gergely

Pintér Máté Áron

Pintér Levente Elemér

Kovács Karolina

Bazsó Botond

Wesztergom András

 

HEGEDŰ Gerencsér Zoltán (17-as terem) 

Horváth Andorás

Koncz Rózsa

Bélyi Borbála Anna

Ledó Levente

Kalmár Tekla

Karácsony Zsófia

Hucker Liliána

Ács Amanda

Takács Dominika

Nagy Petra

Németh Anna

 

Kovácsné Varga Violetta (13 – as terem) 

Bazsó Tamás

Sárdi Rita

Nagy Léna

Kottán Máté

Tatai Attila

Cseh Zsófia

Vass Alvina Boglárka

GORDONKA Szabó Emese ( 16 –os terem )

Nagy Mátyás

Cseh Dorottya

Varga Zoé

Lőrincz Míra

Korpáczy Kamilla

Szabó Sarolta Erzsébet

Kiss András

 

FAFÚVÓ  (Furulya, Fuvola, Oboa, Klarinét, Fagott) 

Csaby Balázs (19-es terem) 

Németh Cintia

Dobos Anna

Rum Dániel

Rum Norbert

Benkő Marcell

 

 

Fekete Klaudia ( 16 – os terem ) 

Milkovits Emma

Illés Bálint

Hegedűs Réka

Hegyi Alíz

Lukács Jázmin

Katona Katalin

Paray Márton

Papp Zsófia Boglárka

Tóth Emese Mária

Zselyi – Oláh Viktória

Fehérvári Imre

Tóth Máté

Bánhegyi Luca

 

Kozma Renáta (9-es terem) 

Csigó Fanni

Horváth Janka

Weisz Lili

Hamvay Levente

Horváth Boglárka Szilvia

Orosz Katalin

Pákozdi Zsófia

Unger Zsófia

Thiel Zsófia

Magassy Eszter

Orosz Anna

Tóth Renáta Anna

Avigno Angelo Michele

Habulin Hanna

Pihokker Judit

Renport Zsófia

Farkas Tünde Eszter

Oross Kata

Adawy Sára

Armstrong Emma

Csapó Fruzsina

Horváth Réka

Nagy Dorottya

 

Beyer Viola Katalin (11-es terem) 

Vaszari Nikoletta

Róth Krisztina

K.K. Krisztina

 

Vargáné Bella Tünde (19-es terem) 

Ábrahám Ágnes

Babics Veronika

Gottwald Előd

Karácsonyi Nóra

Makai Marcell

Pálmay Kristóf Soma

 

 

Modok Andrea ( 8 – as terem ) 

Róth Barnabás

Babics Júlia

Benkő Eszter

 

RÉZFÚVÓ (Trombita, Kürt, Harsona, Tuba) 

Kovács Tamás József (10-es terem) 

Burkali Anna Lili

Fekete Kristóf

 

     

Windisch Zoltán (10-es terem) 

Giczi Balázs

Füsi Levente

Csikász Andor

 

Legoza Gábor ( ütő terem )

 

ÜTŐ Felsmann Adrienn  (Ütő terem) 

Konczos József Márk

Rum Regő

Mikl Marcell

Burkus Barnabás

Pesztenlehner Ákos

Hadaró Bálint

Kottán Kornél

Horváth Máté

Iványi Zsombor

Párkányi Áron

Pereira Americo Denilsen

Fömötör Flóra

Makra Tamás

Popper Bálint

Lazur Dániel

Márkus Roland

 

 

Kecskés Tamás (ütő terem) 

Horváth Fanni

Tóth Máté

Nagy Gábor Máté

Kadocsa Benjámin

Mesterházy Bálint

Légmán András

Székely Bálint

Fábián Mihály

 

     

MAGÁNÉNEK Czeiner Rita (10-es terem)

Ajtony Emese

Bognár Flóra

Engelhardt Róza

Győri Virág

Lelkes Gréta

Pápai Borbála

Rumbach Réka

Suga Márk

Széles Fanni

Mikushnica Albert

 

Újhangszeres növendékek elosztása Kodály Zoltán Zenei Ált. Iskolában 2012/2013-es tanévben 

ZONGORA Vácziné Csontos Szilvia 

Károlyi Katinka

Tóth Réka

Tringer Berta

Varga Emese

Varga Viola

Vitális Zsófia

 

Sirgely Csaba Váci Mihály Általános Iskola, Győrszentiván 

Csendes Petra

Csuti Evelin

Kozma Márton

Ramecz Dániel

Rehó Eszter

Szemeti Krisztina

Szücs Dániel Márton

Tóth Marcell

Wawra Máté

Bogár Sára

Czibik-Felső Ádám

Dávid Anna

Gaskó Bálint

Kozma Rebeka Mercédesz

Palasics Bence

Pleva Domokos

Vida Marcell

Biulyáki Lili

Skaper Vivien

     

ÜTŐ Legoza Gábor 

Horváth Máté

Iványi Zsombor

Párkányi Áron

Pereira Americo Denilsen

Fömötör Flóra

Makra Tamás

Popper Bálint

Márkus Roland

 

FAFÚVÓ Beck Angéla 

Móricz Flóra

Rainiss Veronika

Takács Noémi

 

     

Új hangszeres növendékek elosztása a Péterfy Sándor Evangélikus Iskolaközpontban a 2012/2013-es tanévben

     

ZONGORA Almann Gergő 

Farkas Dávid

Krámer Anna Mária

Molnár Mátyás

Tolnay Sarolta

Török Laura

 

FUVOLA Pál Ildikó 

Fejérvári Dóra

Konrád Imola

Molnár Imola

Steitz Hanna

 

     

Új hangszeres növendékek elosztása a Nádorvárosi Ének-zenei Ált.Isk. a 2012/2013-es tanévben

     

ZONGORA   Pálné Rácz Edina

 Hadarits Fanni

Várszegi Luca

Ludván Bálint

 

Tomanicska Natália ( Ernhoffer Natália ) 

Varga Lili Anna

Czirák Viktória

Schebek-Most Virág Anna

     

Simon Lívia 

Dávidházy Anna

Dráfi Penelope

 

GORDONKA Szabó Emese 

Korpáczy Kamilla

Szabó Sarolta Erzsébet

Kiss András

HEGEDŰ Gerencsér Zoltán 

Horváth Andorás

Kalmár Tekla

Karácsony Zsófia

Hucker Liliána

Ács Amanda

Takács Dominika

Nagy Petra

Németh Anna

 

 

FAFÚVÓ Gázserné Horváth Anna (fuvola) 

Domonkos Petra

Kiss Abigél

Korpos Eszter

Mészáros Laura

Piukovits Lőrinc

Stier Adrienn

Németh Julianna

     

Sztaracsek Gabriella (Takács Gabriella furulya, klarinét, szaxofon) 

Harangozó Jázmin

Kispál Anna

Kocsis Dóra

Mánfai Ábel

Schwéger Tímea

Szarvas Kira

 

Somfainé Kovács Eszter (furulya, fagott) 

Jánosik Máté

Ányos Bulcsú

Papp Ákos

Holy Veronika

Tóth Gellért

 

    Fülöp Ferenc ( kürt ) 
     

ZONGORA

Hennel Georgina ( Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont ) 

Cziczó Anna Dóra

Nagy Katalin

Németh Anna

Németh Eszter

Gaál Gergely

Koós Enikő

Németh András Gábor

Rajki Gerda

Molnár Noémi

Gondán Eszter

 

Tilai Miklós

Máthé Kristóf

Horváth Emma

 

GITÁR Tarr Krisztina 

Petrus Dániel

Kőműves Marcell

Mikushnica Dardan

 

Lizán Katalin (fuvola)

Bénes Lilla

     

 

www.lisztzeneiskola.hu

Copyright © 2008 [Liszt Ferenc Zeneiskola AMI] Minden jog fenntartva - Módosítva:2012. szeptember 01.

www.rifeng-hoszivattyu.hu